Хурма Корольок (трьохрічна)

| Назва | Хурма Корольок |
| Термін дозрівання | середній |
| Забарвлення | оранжево-червона |
| Смак | солодкий |
| Плід, г | 180-250 |
| Вік саджанця | трьохрічна |
| Розмір посадкового матеріалу | 1,5-2,0 м (перед відправкою проводиться обрізка на висоту 1.0-1.20) |
| Упаковка | ПКС (в стрейч) |
Хурма сорту Корольок — це класичний і широко відомий сорт, який приваблює садівників своїм вишуканим смаком і декоративними властивостями. Дерево середньоросле, досягає висоти 4-5 метрів, утворюючи розлогу крону з великим, блискучим листям темно-зеленого кольору. Восени листя набуває насичених золотаво-червоних відтінків, що робить Корольок не лише плодовою культурою, а й ефектним елементом садового дизайну.
Плоди Королька середньо-великі, вагою від 150 до 250 грамів, округлої форми з гладкою, блискучою шкіркою, яка варіюється від оранжевого до темно-коричневого кольору при повному дозріванні. М’якоть ніжна, соковита, солодка з характерним шоколадним присмаком і мінімальною терпкістю, що робить її улюбленою для свіжого споживання. Урожайність досягає 50-60 кілограмів із дерева, плоди достигають у жовтні-листопаді. Сорт частково самоплідний, але для стабільного врожаю поруч можна висадити опилювача, наприклад, хурму іншого сорту.
Щоб купити саджанці в розпліднику нашому, обирайте екземпляри із закритою кореневою системою для швидкого приживлення. Посадка та догляд потребують сонячного місця, захищеного від сильних вітрів. Яму розміром 60х60 см і глибиною 50 см заповнюють сумішшю кислого торфу, піску та родючого ґрунту, додаючи дренаж із керамзиту чи щебеню. Полив помірний, мульчування корою чи хвоєю підтримує вологість і кислотність. Морозостійкість Королька становить до -25°C, тому молоді дерева перші роки варто вкривати.
Користь хурми Корольок полягає у високому вмісті вітамінів А, С, заліза та антиоксидантів, які сприяють покращенню зору й кровотворення. Її плоди додають екзотичного колориту саду, а невибагливість у вирощуванні робить сорт популярним серед українських садівників. Обираючи Корольок, ви отримуєте не лише смачний урожай, а й природну красу на довгі роки.
Саджанці хурми Корольок (трьохрічна) - середня, самоплідна, солодка Ви можете замовити на сайті магазину Древо.
Ми забезпечимо надійну упаковку та доставимо їх Новою Поштою у будь яке місто України.
Які переваги отримують наші клієнти:
![]() |
Якісний посадковий матеріал. |
![]() |
Перший урожай вже на другий рік. |
![]() |
Смачні і корисні плоди для всієї родини. |
![]() |
Комерційний потенціал завдяки рясному плодоношенню. |
Чому купують у нас?

![]() |
Тільки якісний посадковий матеріал. |
![]() |
Гарантія сортності, маркування кожного сорту. |
![]() |
Продукція вирощена власноруч у приватному розпліднику. |
![]() |
Детальна інструкція по посадці до кожного замовлення. |
![]() |
Професійна консультація агронома. |
![]() |
Подарунок кожному замовленню від 300 грн. |
Пакування
![]() |
Безкоштовне пакування саджанців. |
![]() |
Збереження саджанців у вологому середовищі. |
![]() |
Гарантія високої приживлюваності, індивідуальний підхід до кожного замовлення. |
![]() |
Відсутність стресу при транспортуванні. |
Доставка і оплата
![]() |
Замовлення здійснюється на сайті або по телефону. |
![]() |
Відправка Новою Поштою 1-3 дні. |
![]() |
Відправка без передоплати (післяплатою). |
![]() |
Делівері (для габаритних вантажів). |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Життєва форма | Плодові дерева |
| Культура | Хурма |
| Сорт/Гібрид | Королечок |
| Тип продукції | Саджанці |
| Користувальницькі характеристики | |
| Запилювач | самоплідний |
| Забарвлення | буро-жовта |
| Плід, м | 150-200 гр. |
| Морозостійкість | -22°С |
| Смак | Солодкий |
| Термін дозрівання | Середній |
| Розмір посадкового матеріалу | 1-1,5 м |
| Вік саджанця | 3-річний |
| Упаковка | ПКС (в стрейч) |
| Розмір горщика | ПКС |
- Ціна: 385 ₴
























