Саджанці Модрини
- Топ продаж
- Топ продаж
- Саджанці Модрини японської Кемпфера, 4-х річна (Larix kaempferi) С3244 ₴Немає в наявності Оптом і в роздріб
Саджанці модрини
Модрина - це однодомна рослина, що належить до хвойних, і є однією із найбільш поширених в Україні. У сприятливих умовах модрина здатна вирости до 50 метрів у висоту із стовбуром діаметром до 1 метра. Це справді величне дерево, яке може прикрашати одне місце впродовж кількох сотень років.
Молода модрина саджанці має конусоподібну форму, яка з роками змінюється на пухку крону. Хвої у рослини м’які, сплюснуті, з яскравим зеленим забарвленням. Цікаво, що ті пагони модрини, які зіткнулися з землею, можуть вкорінитися.
Особливості посадки саджанців модрини
Вирощування модрини - процес легкий та не трудозатрадний. Для початку все, що вам потрібно зробити - це модрина купити гарної якості. Обирайте перевірений розплідник, який має сертифікат якості та оптимальні ціни.
Загалом схема посадки виглядає наступним чином:
- Оберіть сонячну ділянку. За можливості надайте перевагу злегка вологим та не дуже кислим грунтам.
- Викопайте яму, яка в 1,5-2 рази перевищує розмір кореневої системи модрини.
- Отриману землю змішайте з торфом та компостом (або перегноєм) у співвідношенні (1:1:2).
- Засипте трохи грунтосуміші на дно ями, розмістіть саджанець та присипте його землею.
- Добре втрамбуйте та полийте місце посадки.
Як правильно доглядати за модриною
Після посадки обов’язково замульчуйте пристовбурне коло для збереження вологи та стабільності температури грунту. У випадку посухи регулярно поливайте саджанець, оскільки модрина не переносить пересихання грунту. Дорослі рослини не потребують таких частих поливів, їм достатньо сезонних дощів.
Що стосується підживлення, то їх ми рекомендуємо вносити весною. Використовуйте для цього спеціальні добрива для хвойних, які ви також можете замовити поштою або у нашому магазині у Львові.
Модрина чудова й тим, що вона добре піддається стрижці, тому тут можна експериментувати на будь-який смак. Крім того, її часто використовують у ролі живоплоту. Але не перестарайтеся. Формуючу обрізку варто проводити не частіше, ніж один раз в 3-4 роки.