Саджанці спрей троянди Лавлі Грін (Rose Lovely Green)

| Назва лат. | Lovely Green |
| Назва | Троянда Лавлі Грін |
| Оригінатор | Meilland, Франція, 2005 |
| В/Ш куща | 60-80 / 70 см |
| Забарвлення квітки | білий з салатовим відтінком |
| Розмір квітки | 6 см |
| Аромат | легкий |
| Форма квітки | кулясто-помпонна |
| Стійкість до хвороб | висока (+++) |
| Морозостійкість | USDA: Шоста зона |
| Вік саджанця | однорічний |
| Розмір посадкового матеріалу | 15-25 см |
| Упаковка | Прикрита коренева система (тубус) |
Квітки густомахрові (60 - 70 пелюсток), округлої форми, з'являються в невеликих кистях по 3 - 5 шт. на одному стеблі. Забарвлення цікаве незвичайним зеленуватим відтінком і легким рожевим відтінком на крайніх пелюстках. Пружні, щільні квітки довго тримаються на кущі. Цвіте рясно, повторно. Аромат ледь вловимий. Квіти стійкі до дощу. Кущ заввишки 60 - 80 см, шириною близько 70 см, листя середньо-зелене, щільне, дуже здорове. Стійкість до хвороб висока (+++). Зимостійкість USDA: Шоста зона. Оригінальна троянда сучасної селекції, порадує любителів зелених троянд. Добре відчуває себе як на сонечку, так і в легкій півтіні. З урахуванням того, що останнім часом літо буває дуже спекотним, легка півтінь буде кращим вибором для посадки цієї троянди. Троянду вирощують на зрізання і як ландшафтну. Добре виглядає в міксбордерах, при посадці невеликими групами.
Саджанці спрей троянди Лавлі Грін (Rose Lovely Green) Ви можете замовити на сайті інтернет - магазину Древо.
Ми забезпечимо надійну упаковку (ПКС) і доставимо їх Новою Поштою у будь яке місто України.
Корисні поради:
- при посадці троянд, 100% приживлюваність забезпечать укорінювачі, такі як: Radifarm, Чистий лист, Корневін, Grandis.
- для подолання стресу після пересадки необхідно провести обробку Епіном, Цирконом, Viva.
- для швидкого зростання потужної кореневої системи, садівники використовують Grandis, Gumi Gold.
- для ефективного знищення шкідливих організмів та захворювань використовують Актелік, БІ 58 або Хорус, Скор, Фундазим.
- у весняно-літній період саджанці троянд підгодовують - Новоферт, Агрохімпак для троянд, Royal mix, Actiwin.
- упродовж усього літа, троянди обприскують комплексним добривом: Yara Mila Cropcare для троянд, Гумат для квітів
- протягом осіннього періоду проводиться підгодівля: Курник, Калімагнезія, а так само Kvitofor для осіннього внесення, Хелатин фосфор калій.
Детальніше про цей та інші товари Ви можете дізнатися на нашому сайті https://drevo.in.ua/ua/
Які переваги отримують покупці троянд:
![]() |
Якісний посадковий матеріал. |
![]() |
Цвітіння з першого року після посадки |
![]() |
Більше 700 ексклюзивних сортів з найкращих розплідників світу |
![]() |
Саджанці в тубусі, готові до посадки цілий рік |
Чому купують у нас?

![]() |
Тільки якісний посадковий матеріал. |
![]() |
Гарантія сортності, маркування кожного сорту. |
![]() |
Продукція вирощена власноруч у приватному розпліднику. |
![]() |
Детальна інструкція по посадці до кожного замовлення. |
![]() |
Професійна консультація агронома. |
![]() |
Подарунок кожному замовленню від 300 грн. |
Пакування
![]() |
Безкоштовне пакування саджанців. |
![]() |
Збереження саджанців у вологому середовищі. |
![]() |
Гарантія високої приживлюваності, індивідуальний підхід до кожного замовлення. |
![]() |
Відсутність стресу при транспортуванні. |
Доставка і оплата
![]() |
Замовлення здійснюється на сайті або по телефону. |
![]() |
Відправка Новою Поштою 1-3 дні. |
![]() |
Відправка без передоплати (післяплатою). |
![]() |
Делівері (для габаритних вантажів). |
- Ціна: 145 ₴

























