Саджанці Каланхое помаранчевого (Kalanchoe) Р9

| Назва | Kalanchoe |
| Назва українська | Каланхое |
| Висота | 15-50 см |
| Час цвітіння | лютий-квітень, повторне влітку |
| Забарвлення | помаранчеве |
| Розмір квітки | 1 см |
| Вік саджанця | однорічний |
| Розмір посадкового матеріалу | 10-15 см |
| Упаковка | Р9 |
Помаранчеве каланхое: Ідеальна квітка для початківців та зайнятих людей
Завжди мріяли про квітуче підвіконня, але боїтеся, що не впораєтесь з доглядом? Каланхое – це рослина, яку практично неможливо знищити. Воно пробачає нерегулярний полив і не потребує складних маніпуляцій, при цьому винагороджуючи вас неймовірно яскравим та довгим цвітінням.
Переваги сорту:
-
Надзвичайна невибагливість: Як сукулент, накопичує вологу в листі, тому легко переносить посуху.
-
Довготривале цвітіння: Квітує безперервно протягом кількох місяців.
-
Компактний розмір: Ідеально розміщується на будь-якому підвіконні, столі чи полиці (висота до 30 см).
-
Яскравий колір: Соковитий помаранчевий колір додає енергії в будь-який інтер'єр.
Секрети простого догляду: Поставте на світле місце. Забудьте про щоденний полив – поливайте тоді, коли земля в горщику стане повністю сухою. Це все, що потрібно для щастя цієї рослини. У нас ви можете купити невибагливі кімнатні рослини, які будуть радувати вас без зайвих клопотів.
Саджанці Каланхое помаранчевого (Kalanchoe) Ви можете замовити на сайті магазину Древо.
Ми забезпечимо надійну упаковку та доставимо їх Новою Поштою у будь яке місто України.
Детальніше про цей та інші товари Ви можете дізнатися на нашому сайті drevo.in.ua
Які переваги отримують наші клієнти:
![]() |
Якісний посадковий матеріал. |
![]() |
Наші рослини стануть окрасою Вашого саду |
![]() |
Тільки найкращі сорти, вирощені в Україні |
![]() |
Приємні знижки при замовленні від 5 шт. |
Чому купують у нас?

![]() |
Тільки якісний посадковий матеріал. |
![]() |
Гарантія сортності, маркування кожного сорту. |
![]() |
Продукція вирощена власноруч у приватному розпліднику. |
![]() |
Детальна інструкція по посадці до кожного замовлення. |
![]() |
Професійна консультація агронома. |
![]() |
Подарунок кожному замовленню від 300 грн. |
Пакування
![]() |
Безкоштовне пакування саджанців. |
![]() |
Збереження саджанців у вологому середовищі. |
![]() |
Гарантія високої приживлюваності, індивідуальний підхід до кожного замовлення. |
![]() |
Відсутність стресу при транспортуванні. |
Доставка і оплата
![]() |
Замовлення здійснюється на сайті або по телефону. |
![]() |
Відправка Новою Поштою 1-3 дні. |
![]() |
Відправка без передоплати (післяплатою). |
![]() |
Делівері (для габаритних вантажів). |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид квітки | Хризантема |
| Колір | Помаранчевий |
- Ціна: 240 ₴



















