Саджанці Каланхое білого (Kalanchoe white) Р9

| Назва | Kalanchoe |
| Назва українська | Каланхое |
| Висота | 15-50 см |
| Час цвітіння | лютий-квітень, повторне влітку |
| Забарвлення | біле |
| Розмір квітки | 1 см |
| Вік саджанця | однорічний |
| Розмір посадкового матеріалу | 10-15 см |
| Упаковка | Р9 |
Біле каланхое: Стильна та невибаглива прикраса для інтер'єру
Біле каланхое – це універсальний елемент декору, який пасуватиме до будь-якого стилю, від скандинавського мінімалізму до класики. При цьому це одна з найпростіших у догляді квітучих рослин, яка не потребує вашої постійної уваги.
Переваги сорту:
-
Універсальний колір: Білий колір гармонійно вписується в будь-який інтер'єр.
-
Надзвичайна невибагливість: Легко переносить сухе повітря та пробачає пропуски поливу.
-
Довготривале цвітіння: Квітує безперервно до півроку.
-
Компактний розмір: Ідеально розміщується на будь-якому підвіконні, полиці чи столі (висота до 30 см).
Секрети простого догляду: Поставте на світле місце. Поливайте тільки тоді, коли земля в горщику стане абсолютно сухою. Це все, що потрібно цій рослині для щастя. У нас ви можете купити невибагливі кімнатні рослини для стильного декору.
Саджанці Каланхое білого (Kalanchoe white) Ви можете замовити на сайті магазину Древо.
Ми забезпечимо надійну упаковку та доставимо їх Новою Поштою у будь яке місто України.
Детальніше про цей та інші товари Ви можете дізнатися на нашому сайті drevo.in.ua
Які переваги отримують наші клієнти:
![]() |
Якісний посадковий матеріал. |
![]() |
Наші рослини стануть окрасою Вашого саду |
![]() |
Тільки найкращі сорти, вирощені в Україні |
![]() |
Приємні знижки при замовленні від 5 шт. |
Чому купують у нас?

![]() |
Тільки якісний посадковий матеріал. |
![]() |
Гарантія сортності, маркування кожного сорту. |
![]() |
Продукція вирощена власноруч у приватному розпліднику. |
![]() |
Детальна інструкція по посадці до кожного замовлення. |
![]() |
Професійна консультація агронома. |
![]() |
Подарунок кожному замовленню від 300 грн. |
Пакування
![]() |
Безкоштовне пакування саджанців. |
![]() |
Збереження саджанців у вологому середовищі. |
![]() |
Гарантія високої приживлюваності, індивідуальний підхід до кожного замовлення. |
![]() |
Відсутність стресу при транспортуванні. |
Доставка і оплата
![]() |
Замовлення здійснюється на сайті або по телефону. |
![]() |
Відправка Новою Поштою 1-3 дні. |
![]() |
Відправка без передоплати (післяплатою). |
![]() |
Делівері (для габаритних вантажів). |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид квітки | Хризантема |
| Колір | Білий |
- Ціна: 220 ₴



















